Jdi na obsah Jdi na menu
 


Claire Holt-Rebeka

17. 10. 2011

 Povolání:herečkan386752-0c6e5.jpg Věk:23
Datum narození:7.7.1988
Místo narození:Brisbane,Queensland,Austrálie
Znamení:rak
Výška: 176cm

 

Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál H20, ve ktrém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou. 

Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou. 

Claire rozhodně není voda  cizí. Na roli mořské víly se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná. Je majitelkou černého pásu Thai-Kwon-da, jako Emma v seriálu sportovně plave, hraje volejball i vodní pólo. Když se zrovna nevěnuje žádnému sportu tak zpívá, hraje na piáno nebo kytaru. Role Emmy v serálu H20 stačí přidat vodu je její první seriálovou rolí, ale před kamerou se objevila už v několika reklamách. Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas sám na sebe vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

FotoalbumArchiv

Kalendář
<< září / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 94883
Měsíc: 1358
Den: 20